پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
سه‌شنبه 8 بهمن ماه 1398
Tuesday 28 Januray 2020
کد مطلب : ‌8171
در بازدید وزیر نفت از غرفه شرکت مس در نخستین‌ نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل مطرح شد

بهره‌گیری از تجربه‌های بومی‌سازی صنعت نفت در بخش صنایع معدنی

عصر دیروز شنبه 29 تیرماه مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به همراه دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه شرکت مس در نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید بازدید کردند.

بهره‌گیری از تجربه‌های بومی‌سازی صنعت نفت در بخش صنایع معدنی

بیژن نامدار زنگنه در گفت‌وگو با مس پرس گفت: در صنعت نفت کشور در بخش‌های مختلف تجربه‌های بومی‌سازی خوبی رخ داده است که حد اعلای آن را می‌توانستید در نمایشگاه نفت که در اردیبهشت‌ماه برگزار شد مشاهده کنید.

وزیر نفت در پاسخ به این پرسش که صنعت نفت با توجه به سابقه طولانی آن در بخش صنعت کشور چه کمک‌هایی می‌توانند به صنایع معدنی کشور در حوزه بومی‌سازی بکند گفت:  به هر حال امکانات و تجربه‌های خوبی در بخش نفت، گاز و برق طی سال‌های گذشته به وجود آمده که صنایع معدنی می‌توانند از آن در جهت بهره‌گیری از فرصت‌های ساخت داخل استفاده کنند.
وی افزود: در این زمینه اتحادیه‌ها و شرکت‌ها و سندیکاهایی مثل سندیکای مهندسین و مشاورین بخش نفت ایجاد شده که می‌توانند اطلاعات را در این زمینه به صنایع دیگر منتقل کنند.

بر اساس این گزارش، در جریان این بازدید اطلاعاتی در خصوص آخرین دستاوردهای شرکت مس در حوزه بومی‌سازی به مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ارائه شد.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :